^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
mariapozniakZ ogromną przyjemnością informujemy, iż uczennica klasy IIIb naszego Liceum Ogólnokształcącego Maria Pozniak decyzją Zarządu Województwa Opolskiego, otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny”.
Marysia jest niezwykłą uczennicą, jej zainteresowania i zdolności przejawiają się szczególnie w zakresie nauk przyrodniczych – głównie biologii, chemii, bliskie są jej również literatura – szczególnie poezja oraz sport. W każdej dziedzinie odnosi sukcesy. W minionym roku szkolnym uczennica objęta była Indywidualnym Programem Nauki z biologii. Na tym polu odnosi sukcesy: I m. W X Ogólnopolskim Konkursie Literackim „O Laur Dziewina” w kategorii poezja-młodzież, organizator konkursu – Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach, patronat i opieka merytoryczna – Związek Literatów Polskich, wyróżnienie w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O Herb Miasta Chrzanowa” w kategorii I: dzieci i młodzież. Jest finalistką wojewódzkiego konkursu wiedzy dla szkół ponadgimnazjalnych „Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie” organizowanym przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego. Jest zawodniczką klubu sportowego LZS TOR w Dobrzeniu Wielkim, zajęła IV m. (zespołowo) w Finale Wojewódzkim SZS w Piłce Ręcznej. Jest ambitna, pracowita, życzliwa, chętnie bierze udział w życiu klasy i szkoły.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasaeszkolalogo4odsonylogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszp