^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20171012 124637W dniach 11-13 października 2017 roku klasa IIIc LO miała okazję spędzić wspólnie 3 dni podczas klasowej wycieczki. Razem ze swoim wychowawcą panem Jackiem Dziubą oraz panią Ireną Wosz - Łobą wybraliśmy się do Pokrzywnej. Zamieszkaliśmy w pięknie położonym Hotelu „Sudety”
"Mistrz i uczniowie" - pierwszego dnia wycieczki odwiedziliśmy między innymi pobliski park linowy. Po sporej dawce adrenaliny postanowiliśmy się wyciszyć na łowisku pstrąga z tarasem na wodzie, znajdującym się w sąsiedniej Moszczance. Wieczorem po obfitej, smacznej kolacji postanowiliśmy spalić trochę kalorii. DJ grał ostro do godz 23.00 (oficjalnie). W każdym razie noc była bardzo krótka. W czwartek, z towarzyszącą nam piękną pogodą, zdobyliśmy Biskupią Kopę – najwyższy szczyt Gór Opawskich - dla niektórych szczyt możliwości, a dla nielicznych góra nie do zdobycia.
Podziwialiśmy cudowne widoki ze szczytu. Po wyczerpującej wędrówce mieliśmy okazję skorzystać z dostępnego w ośrodku SPA z jacuzzi oraz saunami, gdzie zregenerowaliśmy się po wysiłku. Wieczorem długo rozmawialiśmy z wychowawcą o nurtujących nas sprawach i noc znowu okazała się za krótka. Mieliśmy nadzieję, że odeśpimy w kinie, jednak „Botoks” okazał się zbyt mocnym filmem, by na nim zasnąć.
Wspólne rozmowy, gry i atrakcje w przepięknych „okolicznościach przyrody” spowodowały, że bardzo sympatycznie spędziliśmy trochę czasu .
Wydarzenia opisała – naoczny świadek Kasia Midura
W naszej galerii znajdują się zdjęcia z wycieczki.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3