^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
imagesZ przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs literacki na pracę „Książka, która zmieniła moje życie”. Jury w składzie: Iwona Kowalska (RZPWE w Opolu), Mirosława Grabowska, Sabina Lazik-Wodarz, podkreślając wysoki poziom prac, które spłynęły na konkurs, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Nagroda główna – Maria Pozniak z kl. III b LO
Wyróżnienia – Julia Dzikowska z kl. I b LO
Małgorzata Pozniak z kl. 3 b PG

Nagrodzonym uczennicom składamy serdeczne gratulacje. Fragmenty nagrodzonych prac będzie można przeczytać w najbliższym numerze newslettera „Biblioteczne Nowinki”. Konkurs zorganizowało Szkolne Multimedialne Centrum Dydaktyczno-Biblioteczne z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt