^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20171123 121159W dniu 23 listopada 2017 grupa uczniów z klasy 2b gimnazjum w składzie: Victoria Buchta, Klaudia Stępak, Wiktoria Janas i Nathan Smyrek zajęła 1. Miejsce w konkursie wiedzy o Harry'm Potterze zorganizowanym przez nauczycieli i uczniów gimnazjum nr.2 w Namysłowie. Konkurs składał się z pięciu konkurencji, w trakcie których uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat: postaci, miejsc, zaklęć oraz stworzeń ze świata Harry'ego Pottera. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, o czym najlepiej świadczy konieczność przeprowadzenia dogrywki, w której drużyna z Dobrzenia zatriumfowała. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody. Oprócz rywalizacji grupowej odbyła się także konkurencja indywidualna, w której trzecie miejsce zajęła Wiktoria Janas, a pierwsze Nathan Smyrek. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow