^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
zawody w koszykowceDnia 30.11.2017 w hali Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbyły się zawody w piłce koszykowej na szczeblu gminnym. Do sportowych zmagań przystąpiły zespoły dziewcząt i chłopców ze szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim oraz ze szkół gimnazjalnych z Dobrzenia Wielkiego i Kup. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” dzięki czemu mogliśmy być świadkami wielu ciekawych akcji w wykonaniu młodych zawodników. Bezkonkurencyjne okazały się drużyny z gimnazjum w Dobrzeniu, które pokonały swoich przeciwników kolejno: dziewczęta wygrały 11:10 przeciwko drużynie z Kup oraz wynikiem 24:6 zakończył się mecz naszych gimnazjalistek przeciwko szkole podstawowej. Nasi gimnazjaliści mogą się poszczycić nieco większą przewagą punktów nad swoimi przeciwnikami. Chłopcy wygrali kolejno: 50:7 przeciwko gimnazjum z Kup, a także 54:6 przeciwko szkole podstawowej. Zwycięskie drużyny dobrzeńskiego gimnazjum wystąpiły w składzie: Dziewczęta: Błaszczyk Olimpia, Kinur Karolina, Kokott Anna, Markowska Martyna, Pozniak Małgorzata, Rusek Wiktoria, Stachura Ewelina, Śmiarowska Natalia, Wacławczyk Dominika. Drużyna chłopców: Jędrzejczak Szymon, Kulig Emil, Łata Grzegorz, Olszewski Maksymilian, Pater Michał, Radziński Piotr, Zajączkowski Paweł.
Gratulujemy!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3