^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
potyczki wreczenieTradycją szkoły stał się konkurs o nazwie Potyczki informatyczno-matematyczne, który ma na celu ukazanie interdyscyplinarności i użyteczności wiedzy, którą uczniowie gimnazjum przyswajają na lekcjach. Dodatkowo wykorzystanie technologii informacyjnej podczas zmagań, pozwala rozwiązać w prosty, a przede wszystkim szybszy sposób, wiele problemów matematycznych. 5 grudnia 2017r. Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim zdobyła pierwszy raz w historii konkursu, drużyna z naszego gimnazjum, w składzie: Małgorzata Pozniak, Marcin Bawołek i Kacper Mazurek. Warto dodać, że Małgosia zajęła również II miejsce indywidualne. Pierwsze miejsce zajął Jakub Kasprzak – uczeń PG nr 1 w Namysłowie, a o trzecim miejscu zdecydowała dogrywka, w której rywalizowali Szymon Dolny z PG W Kościerzycach i Łukasz Klosa z PG nr 6 w Opolu. Ten pierwszy okazał się lepszy i to on cieszył się z nagród i Pucharu za III miejsce. Nagrody w tym roku mocno ucieszyły uczestników, a były wśród nich: głośniki bluetooth, powerbanki, duże i małe przenośne dyski, myszki optyczne wraz z podkładkami, słuchawki. Pierwsze trzy miejsca indywidualne otrzymały także, z rąk organizatorów i Dyrekcji, Puchary.
Za rok planowane są Potyczki w nowej odsłonie. Idea konkursu pozostanie niezmieniona, natomiast adresowany on będzie dla uczniów 3 klas gimnazjum oraz najstarszych klas szkoły podstawowej. Mamy nadzieję, że konkurs w nowej wersji również cieszyć się będzie ogromną popularnością.
Dziękujemy wszystkim za udział i świetną zabawę, i zapraszamy już teraz, na czerwcowy konkurs „Siłownia matematyczna”.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow