^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
pan tadeusz wynikW związku z organizacją VII Festiwalu Literatury Młodzieżowej „Czytanie – lubię to”, którego motywem przewodnim będzie hasło „Lektura szkolna... inaczej”, zapraszamy wszystkie klasy (ze wszystkich typów szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół ) do udziału
w konkursie na projekt promujący wybraną lekturę szkolną. Każda klasa może przygotować jeden projekt. Forma realizacji zależy od inwencji i kreatywności uczestników. Mogą to być: małe formy teatralne, filmy reklamowe, sesje posterowe, gry komputerowe, blogi...itp.
Termin realizacji upływa 28 lutego 2018 r. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone i zaprezentowane podczas festiwalu, który odbędzie się 15 marca.
Zapraszamy do udziału !
Szczegółowych informacji udziela Mirosława Grabowska

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow