^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

dsc 066025 kwietnia 2015r. odbyły się dni Otwarte Szkoły  szczególnie dla rodziców „Przyjdź, Zobacz, Zdecyduj” . Odwiedzający naszą szkołę mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną,  jak również zobaczyć naszą bazę dydaktyczną. W tym dniu prezentowaliśmy pokazy biologiczne,  matematyczne (zagadki matematyczne), fizyczne, językowe czy społeczno – prawą (rozprawa sądowa). Każdy z uczestników mógł  zwiedzić biblioteczną  Kawiarenkę  dla tych , którzy lubią książki i wypić dobrą kawę . W holu szkoły na stoisku informacyjnym można było dostać materiały promocyjne o naszym gimnazjum i liceum. Chętnych było wielu a  zainteresowanie duże.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3