^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
z612 stycznia szkolna drużyna chłopców z gimnazjum uczestniczyła w finale powiatu w koszykówce. Zawody podobnie jak półfinał powiatu odbyły się w Dąbrowie z udziałem 4 drużyn. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze i niewiele zabrakło, aby wywalczyć awans do półfinału wojewódzkiego. Zabrakło jednego celnego rzutu do kosza w decydującym meczu z Ozimkiem. Mecz zakończył się wynikiem 14:15. I to drużna z Ozimka awansowała na wyższy szczebel rozgrywek. Ostatecznie klasyfikacja była następująca I miejsce Dąbrowa, II miejsce Ozimek, III miejsce Dobrzeń Wielki, IV miejsce Zagwiździe. W zawodach tych awans zapewniony miały dwie drużyny z powiatu, ponieważ w poprzednim roku szkolnym drużyna z naszego powiatu PG z Niemodlina uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa.

Zespół z Dobrzenia Wielkiego wystąpił w składzie:
Paweł Zajączkowski, Robert Sachnik, Grzegorz Łata, Szymon Jędrzejczak, Michał Pater, Piotr Wieczorek, Piotr Radziński, Fabian Maciosek, Kacper Indyk, Michał Indyk, Michał Mohlek, Maksymilian Olszewski, opiekun M.Długosz

Podziękowania dla całego zespołu za walkę do samego końca. Podziękowania również należą się chłopakom Emanuelowi Glied i Emilowi Kulig, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogli uczestniczyć w finale powiatu. Ale wywalczyli z zespołem w półfinale powiatu II miejsce co premiowało grę w dalszym etapie rozgrywek.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow