^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20180115 140705 BURST00215 stycznia br. o godzinie 11:00 uczniowie oraz osoby chętne z terenu gminy Dobrzeń Wielki, zawitały do biblioteki, aby miło spędzić dzień w ten zimowy i mroźny czas. Z uwagi na to, iż mamy czas karnawału w bibliotece odbyły się zajęcia artystyczne wykonywania i zdobienia masek karnawałowych, rozwiązywano quiz o tematyce karnawałowej w Rio de Janeiro i karnawału w Binche. Promowano nowości książkowe zakupione w ostatnim miesiącu do biblioteki. Uczniowie mieli możliwość zmagania się w rywalizacji gier planszowych. Przygotowano słodki poczęstunek. W tym dniu do biblioteki zawitali również absolwenci naszej szkoły, aby miło spędzić czas w murach naszej szkoły. Zajęcia przygotowały Panie : Sabina Lazik-Wodarz i Gabriela Kampa.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow