^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
pan tadeusz wynikW związku z organizacją VII Festiwalu Literatury Młodzieżowej „Czytanie – lubię to”, którego motywem przewodnim będzie hasło „Lektura szkolna... inaczej”, zapraszamy uczniów gimnazjów i klas siódmych szkół podstawowych z województwa opolskiego do udziału w konkursie na projekt promujący wybraną lekturę szkolną. Każda szkoła może przygotować jeden projekt. Forma realizacji zależy od inwencji i kreatywności uczestników. Mogą to być: małe formy teatralne, filmy reklamowe, sesje posterowe, gry komputerowe, blogi...itp.
Termin realizacji upływa 28 lutego 2018 r. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone i zaprezentowane podczas festiwalu, który odbędzie się 15 marca. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia znajdują się w załączniku. Szczegółowych informacji udziela Mirosława Grabowska (tel. 774032826 ).
Zapraszamy do udziału !

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow