^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20180209 121035W śnieżny ale niezwykle słoneczny piątek 9 lutego 2018 drużyna koszykarzy szkół średnich Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim pod opieką p. Jarosława Dragucia oraz p.Romana Partykowskiego wyruszyła w daleką drogę do Prudnika aby tam zmierzyć się ze swoimi rywalami w zawodach Półfinału Województwa w koszykówce chłopców. Po wyczerpującej, zaciętej walce naszym koszykarzem udało się wywalczyć trzecie miejsce w Półfinale, potwierdzone pucharem oraz dyplomem. Całej naszej koszykarskiej ekipie serdecznie gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy i koszykarskie emocje! Skład zespołu: Oskar Kulig i Szymon Ciszek (kapitanowie drużyny), Jakub Grzegorek, Łukasz Marszołek, Maciej Kołbuc, Jan Mataszewski, Filip Śledź, Krzysztof Toboła, Lucas Skrzypietz.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow