^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
dbi 2018W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzimy 6 lutego. Z tej okazji w szkołach, świetlicach i innych placówkach mają miejsce rozmaite wydarzenia.
Czy w Twojej szkole organizowany jest np. apel, konkursy, przedstawienie, specjalna lekcja poświęcona DBI?
Jeśli tak, to znakomicie!
Oto Twoje zadanie konkursowe: Przygotuj reportaż z obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w Twojej szkole, świetlicy, czy innym miejscu, do którego uczęszczasz. Taki reportaż prześlij do nas za pomocą opcji "Zgłoś pracę".
Do zdobycia dużo atrakcyjnych nagród (kamera sportowa, tablet itp.)!
Jeśli w Twojej szkole nie odbywają się obchody DBI podpowiedz swojemu nauczycielowi, by zorganizować jakieś ciekawe wydarzenie na temat bezpiecznego korzystania z sieci. Termin zgłaszania prac upływa z dniem 18.03. 2018 r.
Więcej szczegółów znaleźć możecie na stronie dbi.pl lub u Pani Sabiny Lazik-Wodarz.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3