^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
piosenkiZ początkiem marca rusza w naszej szkole akcja pt. "65 piosenek na 65-lecie szkoły". Każdego dnia przybliżymy Wam największe hity muzyczne, które biły rekordy popularności w latach istnienia naszej szkoły.
Wrócimy do czasów gdy rodził się rock'n'roll, królował rock, a triumfy święciła muzyka pop i rap. Uczniów i nauczycieli zapraszamy do wsłuchiwania się i delektowania muzyką na każdej długiej przerwie, natomiast absolwentów i wszystkich sympatyków dobrzeńskiego liceum zachęcamy do własnej podróży sentymentalnej z proponowanymi przez nas piosenkami.
Akcję zakończymy głosowaniem na przebój wszech czasów.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow