^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
dsd11We wtorek, 27.02.2018 odbył się w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim pilotażowy egzamin DSD I, którego celem jest przybliżenie uczniom trzeciej klasy gimnazjum ustnej części tego egzaminu. Uczniowie trzecich klas obserwowali przebieg egzaminu i podczas konferencji zostali poinstruowani co było dobre a nad czym młodsi koledzy powinni jeszcze popracować . Egzaminowani są zawsze uczniowie klas drugich, którzy dopiero za rok przystąpią do egzaminu DSD I. Celem egzaminu jest dobre przygotowanie uczniów klas trzecich do egzaminu DSD I Stałej Konferencji Ministrów Kultury RFN, do którego uczniowie klas trzecich przystąpią w marcu: do części pisemnej 13 marca a do części ustnej 20 marca. Trzymamy kciuki za uczniów klas trzecich, a trójce uczniów klas drugich którzy zgodzili się zostać królikami doświadczalnymi dziękujemy jeszcze raz we własnym jak i w imieniu klasy trzeciej.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow