^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
DSC 2848W dniu dzisiejszym (tj. 7 marca) swoją przygodę w zawodach z siatkówki organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy zakończyła drużyna chłopców. 11 lutego drużyna chłopców wywalczyła Mistrzostwo Gminy wygrywając z drużyną z Kup. Na Półfinale Powiatu 23 lutego pokonali zespół z Komprachcic i wywalczyli awans do Finału Powiatowego.
Finał Powiatu rozegrany 7 marca w hali Zespołu szkół w Dobrzeniu Wielkim odbył się z udziałem zespołów z Zimnic, Ozimka, Luboszyc. Awans do Półfinału Wojewódzkiego uzyskał zespół z Zimnic. Zawody nie należały do udanych, ale na pewno zaprocentują w przyszłości.
„Nie znając smaku porażki nie znałbyś smaku zwycięstwa”.
Drużyna chłopców z Dobrzenia wystąpiła w składzie:
Robert Sachnik, Mateusz Lyga, Igor Kocik, Paweł Zajączkowski, Arek Świerc, Łukasz Rossa, Adam Kałuża, Jakub Cyliowski, Sebastian Geiger, Patryk Palt.
Już wkrótce drużyna chłopców uczestniczyć będzie w zawodach organizowanych przez Wojewódzkie Zrzeszenie LZS. Na szczeblu Półfinału Wojewódzkiego spotka się z zespołami z Lisięcic, Lubszy, Izbicka i po raz trzeci z zespołem z Zimnic.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow