^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
zolnierz15.03.2018 r. odbyło się spotkanie dla klas III LO z dwoma absolwentami naszego liceum ogólnokształcącego w Dobrzeniu Wielkim - Bartoszem i Krzysztofem Trojan. Obecnie to podchorążowie z Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Zaproszeni goście przedstawili naszym maturzystom ofertę wrocławskiej uczelni. Opowiedzieli o życiu w wojsku, a także specyfice studiowania w służbach mundurowych. Omówili regulamin rekrutacyjny swojej uczelni. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się, jak wygląda prawdziwe życie wojsku.
Wspomnieli również o latach spędzonych w murach dobrzeńskiego liceum – bardzo miło wypowiadali się o nauczycielach, nauce i przeżyciach związanych z pobytem w naszej szkole.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3