^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20180320 12343320.03.2018r. uczniowie klas trzecich przystąpili do ustnej części egzaminu DSD I Stałej Konferencji Ministrów Kultury RFN. Egzamin składał się z trzech części: rozmowy na wybrany przez egzaminatora temat, prezentacji swojego wybranego tematu przy pomocy prezentacji PowerPoint lub za pomocą przygotowanego plakatu oraz rozmowy na temat prezentacji. Pomimo, że uczniowie przygotowywali się do tego egzaminu na lekcjach języka niemieckiego oraz języka mniejszości można było zauważyć stres i podniosłość tego egzaminu. Uczniowie zaprezentowali się świetnie, co potwierdziła koordynator ds. DSD w województwie opolskim i śląskim, pani Nina Diehl. Można pogratulować takiej dojrzałości uczniom, dla których ten egzamin jest przepustką w dorosłość.
Gratuluję i życzę równie dobrych wyników z części pisemnej na którą przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, ponieważ prace są sprawdzane w Niemczech.
Dziękuję wam ( już teraz za trzy lata współpracy) i trzymam kciuki.
Beata Jonczyk

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3