^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 624621 marca podczas Dnia Talentów i Pasji Uczniowie zaprezentowali swoje pozaszkolne zainteresowania oraz umiejętności. Było ich sporo. Maksymilian Olszewski skakał wzwyż (2,06 m), Marcin Jurewicz pokazał kilka rowerowych trików na BMX-się, Agata Waindok, uczennica LO oraz jej młodsza koleżanka Natalia Rakałowicz z klasy siódmej przybliżyły swoje sukcesy w skokach na trampolinie.
Nie zabrakło również wokalnych, tanecznych, pisarskich oraz plastycznych prac młodych artystów. Swoje talenty odkryli przed uczniami nauczyciele i pracownicy szkoły. Degustację ciast przygotowały panie: Wiesława Olejnik, Irena Wosz-Łoba, Hnorata Swynarczuk oraz Jolanta Kansy-Budzicz. Pani Jola zaprezentowała także swój talent muzyczny, grając na pianinie elektrycznym.
Po raz pierwszy w Dzień Talentów i Pasji w dobrzeńskiej hali odbył się mecz nauczycieli wychowania fizycznego przeciwko uczniom. Ci pierwsi podeszli do rozgrywek z dystansem i humorem. Zagrali w barwnych perukach. Uczniowie z wielką nadzieją na wygraną zmierzyli się z profesorami. Ostatecznie zespoły zremisowały.
Pojedynki absolwentów przeciw uczniom szkoły odbywają się od 2015 r. Również w tym roku nie mogło ich zabraknąć. Dobrzeń Rockers, przegrał co prawda z absolwentami, ale najważniejsza jest dobra zabawa.
Zapraszamy do naszej galerii, gdzie obejrzeć można zdjęcia z wydarzenia.
M. Luszczyk, A. Babicka

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3