^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20180321 153201W dniu 21.03.2018r, w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim pod patronatem Stowarzyszenia DROGA DO CELU odbyło się szkolenie Mediatorów Rówieśniczych. Działania
w zakresie edukacji prawnej oraz dialogu porozumienia w formie mediacji, były tematem przewodnim szkolenia. Nowopowstała grupa przyszłych Mediatorów rówieśniczych, miała możliwość poznania warsztatu pracy mediatora oraz wiedzę teoretyczną w tym zakresie dzięki uprzejmości Centrum Szkoleń Prawnych w Katowicach - pod przewodnictwem dr Grzegorza Frączka oraz Katarzyny Sitarz. Z tematem mediacji szkolnych mieli również możliwość zapoznać się nauczyciele Zespołu Szkół, jak również rodzice. Szkolenie młodzieży zaowocowało wyłonieniem się 8 Mediatorów rówieśniczych, którzy rozpoczną swoje działania w Szkolnym Klubie Młodego Prawnika.
Małgorzata Gosztyła
Ewa Gonciarska - Klimkowicz

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3