^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
gimnazjumReprezentacja chłopców gimnazjum wygrała Finał Gminny w piłce nożnej pokonując rówieśników z Chróścic 10:0 (Dymek 3 bramki, Passoń 2, Polok 1, Indyk M. 1, Palt 1, Filipp 1, Indyk K. 1) oraz Kup 9:0 (Dymek 2, Passoń 2, Filipp 2, Polok 1, Palt 1, Indyk M. 1). W meczu o drugie miejsce, po bardzo zaciętym spotkaniu, w którym wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, Chróścice zwyciężyło Kup 4:3. Skład drużyny: Arek Schwierz, Tomasz Filc, Michał Indyk, Kacper Indyk, Szymon Polok, Jacek Passoń, Kuba Dymek, Kuba Hodera, Igor Kocik, Patryk Palt, Martin Filipp, opiekun Jarosław Draguć. Gratulacje i powodzenia w następnym etapie.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3