^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
licealiada opoleReprezentacja szkoły chłopców, zajęła drugie miejsce w półfinale wojewódzkim piłki nożnej 10 – osobowej, który odbył się 6 kwietnia na orliku w Opolu. W decydującym meczu o pierwsze miejsce, premiowane awansem do finału wojewódzkiego, nasza ekipa przegrała z rówieśnikami z Opola - ZS Staszic 2:4 (bramki Chrzan i Marszołek). Bardzo dobra gra naszych chłopaków pozwoliła pokonać Namysłów 4:1 (Marszołek 3, Toboła 1) i Nysę 3:1 (Marszołek, Toboła, Rosłanowski), a w najważniejszym meczu, który przegraliśmy z Opolem, o końcowym sukcesie decydowały tzw. niuanse i to ekipa „Staszica” zagra w finale o medale. Skład naszej szkoły: Filip Śledź, Sebastian Skóra, Adam Rosłanowski, Damian Chrzan, Kamil CHoczaj, Krzysztof Toboła, Łukasz Marszołek, Filip Cierpisz, Maksymilian Krystończyk, opiekun Jarosław Draguć.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3