^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
mms img 135534553224 kwietnia 2018r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Opolu nasi maturzyści z klasy IIIa wraz z koleżankami i kolegami z liceum w Zabrzu, Strzelcach Opolskich, Kędzierzynie-Koźlu i Opolu odebrali dyplomy DSD II, które są zwieńczeniem ciężkiej trzyletniej pracy, a zarazem wspaniałej przygody z językiem niemieckim. Szczęśliwi posiadacze są bardzo dumni ze swoich osiągnięć. Weronika Emmerling została dodatkowo nagrodzona książką za bardzo wysoki wynik egzaminu.
„Ten dyplom będzie Wam towarzyszył odtąd przez życie”, powiedział uczniom przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim, Rafał Bartek, ”Jest to wspaniały dowód na to, że opanowaliście język niemiecki w mowie i piśmie w imponującym stopniu. To jest naprawdę wielka rzecz. Serdecznie Wam gratuluję!”
Daniel Pietrek z Uniwersytetu Opolskiego zaakcentował ogromne zapotrzebowanie na pracowników bardzo dobrze znających język niemiecki i zachęcił wszystkich obecnych do studiowania Filologii Germańskiej w Opolu.
Drodzy licealiści, to Wasz wielki sukces. Jestem z Was ogromnie dumna!
Aneta Sleziona

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3