^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
worekmedaliAż 14 medalowych pozycji zajęli nasi gimnazjaliści na rozegranych w piątek 11 maja w Opolu Mistrzostwach Powiatu Lekkiej Atletyce. Sześć osób indywidualnie i sztafeta chłopców uzyskało awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Opolu 7 czerwca. Klasą dla siebie był Maksiu Olszewski, który zdobył 3 złote medale- skok wzwyż, bieg na 200m przez płotki oraz w sztafecie 4x 100m. Po 3 medale zdobyli również Paweł Zajączkowski i Emmanuel Glied. Paweł zdobył 2 złote i jeden srebrny medal a Ema 2 srebrne i jeden złoty. Bardzo dobrze zaprezentowała się także sztafeta 4x100m chłopców w składzie: ( Olszewski, Glied, Zajączkowski, Walos) która zdecydowanie wygrała swój bieg. Srebrne medale zdobyli : Dawid Walos w biegu na 100m oraz Martin Filipp w biegu na 2000m. Powodów do dumy przysporzyły nam również dziewczyny. Iza Mehl zajęła 2 miejsce w biegu na 600 metrów. Jednak że, dziewczyny wolą brąz, udowodniły Gosia Pozniak( 1000m) i Rozalia Juzak ( skok w dal), które zajęły 3 miejsca w swoich konkurencjach. Brązowy medal zdobyła również sztafeta 4x100m dziewcząt w składzie ( Amelia Kozieł ,Paulina Adamiec, Martyna Markowska, Ewelina Stachura). Na słowa uznania zasłużyła Amelia, która pomimo kontuzji uda pobiegła i poprowadziła dziewczyny do zdobycia brązowego medalu. Mela – „ Szacun”. O krok od medalu zakończyła zawody druga sztafeta 4x100m dziewcząt, biegnąca w składzie : Iza Mechl, Małgosia Pozniak, Wiktoria Rusek i Rozalia Juzak). W zawodach brali udział równięż: Dominika Wacławczyk, Florian Moczko i Robert Sachnik. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i gratulujemy wyników. Finalistom życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich. Reprezentację szkoły do zawodów przygotowali nauczyciele w- f -Małgorzata Długosz, Bożena Mierzwińska oraz Jacek Dziuba – naoczny świadek wydarzeń.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorow