^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
mariapozniakMaria Pozniak, uczennica III klasy naszego liceum, została Laureatką VIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Płynąć pod prąd”. Marysia, zanim przystąpiła do egzaminów maturalnych, zdążyła jeszcze napisać i wysłać pracę konkursową – wiersz „Ciężki kark, gdy w domu czołg” . Bardzo cieszymy się z sukcesu Marii, tym bardziej, że jej pracę doceniono spośród 152 uczniów z 80 szkół w Polsce. Warto też wspomnieć, że honorowy Patronat nad konkursem objął siostrzeniec Zbigniewa Herberta - dr hab. Rafał Żebrowski, a honorowym Przewodniczącym Jury był prof. Jan Miodek. Serdecznie gratulujemy!!!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3