^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
received 1969984443025237Cyberprzemoc stała się tematem dzisiejszego spotkania młodzieży naszego Zespołu Szkół z aktorami Teatru „Via Nova” z Opola. Koordynator grupy Tomasz Siniew wraz z przedstawicielką Stowarzyszenia DROGA DO CELU, byli moderatorami spotkania, podczas którego nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się czym jest Cyberprzemoc i jakie konsekwencje - nie tylko prawne, mogą w wyniku jej stosowania się pojawić. Profilaktyka rówieśnicza okazała się doskonałą formą dialogu i przekazu dla młodych ludzi. Podobne spotkanie w dniu 18 kwietnia bieżącego roku, odbyli nauczyciele naszej szkoły, którzy dzięki prowadzącej Jolancie Dec zgłębili swoją wiedzę w tym temacie.

Pedagog Małgorzata Gosztyła

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3