^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 9470Azymut organizowany jest co roku przez nauczycieli przyrodników z Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Zadania dotyczą biologii, chemii, fizyki i geografii. Było również zadanie związane z szeroko rozumianą ekologią. Uczniowie za pomocą swoich ciał mieli ułożyć w jak najkrótszym czasie napis „Przyroda”. Stanowiska rozłożone były wokół terenu Balatonu.
Uczestnicy z zapałem rozwiązywali zadania. Chwalili innowacyjny przebieg konkursu. Nie musieli pisać żadnego teoretycznego testu. Wiedzę pokazali w praktyce. Po prawie dwugodzinnej rywalizacji chętni mogli upiec kiełbaskę przy ognisku lub pokonać dobrzeńskie jezioro kajakiem. Wyniki wyglądały następująco:
1. miejsce – Chróścice,
2. miejsce – Kup,
3. miejsce – Namysłów,
4. miejsce – Opole,
5. miejsce – Dobrzeń Wielki.

Zespół przyrodników dziękuje wszystkim sponsorom za pomoc finansową.
Tekst i zdjęcia Marcin Luszczyk uczeń kl. IIa LO ZS w Dobrzeniu Wielkim
Zapraszamy do naszej galerii, gdzie zobaczyć można zdjęcia z wydarzenia

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3