^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
profilaktyka uzaleznien23.05.2017 r. i 24.05.2018r. odbyły się spotkania dla rodziców uczniów gimnazjum, liceum, branżowej szkoły I stopnia i technikum z panem Pawłem Andrzejukiem specjalistą ds. uzależnień ze Stowarzyszenia na Rzecz Ludzi Uzależnionych „ To Człowiek”. Zarówno w pierwszym dniu, jak i drugim rodzice licznie przybyli. Łącznie na szkoleniu było ok. 200 rodziców. Otrzymali bardzo jasne wskazówki jak postępować z młodym człowiekiem narażonym na zachowania ryzykowne. Wiedza przekazana o wszystkich uzależnieniach na pewno przyda się i zostanie w pełni wykorzystana przez rodziców.
Szkoła od wielu lat współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Ludzi Uzależnionych „To Człowiek” . Siedziba mieści się w Opolu na ulicy Ozimskiej 71d. Godziny otwarcia od 14-19 poniedziałek – czwartek, tel. 774532338, 600931525. Każdy, kto potrzebuje pomocy w zakresie uzależnień może się zwrócić poprzez kontakt telefoniczny lub osobisty.
Pedagog Marcin Hume
profilaktykadm

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3