^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

Jolanta Krupa Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że dnia 1 czerwca b.r. po ciężkiej chorobie zmarła Jolanta Krupa, która w 1975 roku rozpoczęła pracę w naszym Liceum w charakterze nauczycielki języka polskiego. W latach 1984-1989 pełniła obowiązki dyrektora Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Następnie kontynuowała pracę jako nauczyciel języka polskiego. Od 2004 roku przebywała na emeryturze.
Odeszła od nas osoba niezwykła. Profesor Jolanta Krupa była jednym z ważniejszych pedagogów w historii dobrzeńskiego Liceum i Gimnazjum, wychowała i nauczyła języka polskiego wiele pokoleń dobrzeńskich licealistów. Znana i zapamiętana została z wyjątkowej solidności, sumienności, poważnego podejścia do swojej pracy i skuteczności w pracy dydaktycznej.
Pani Profesor imponowała swoją wiedzą i budziła wielki respekt. Potrafiła dotrzeć do uczniowskich umysłów i serc, gdyż mimo stawiania wysokich wymagań, zawsze pozostawała otwarta, opowiadała się po stronie pryncypiów. Będziemy żegnać człowieka, który zawsze doceniał uczniowski trud, był wzorem godności i elegancji. Jej doświadczenie i mądrość stanowiły wzór dla pokoleń uczniów i nauczycieli.
Bardzo cieszyliśmy się, że dołączy do nas podczas obchodów jubileuszu 65-lecia Liceum, niestety, okrutna rzeczywistość uniemożliwiła te plany.

Z Rodziną i Bliskimi łączymy się w bólu składając najszczersze wyrazy współczucia. Pogrzeb Profesor Jolanty Krupy odbędzie się w czwartek 7 czerwca o godzinie 10:00 w starej kaplicy cmentarnej na Cmentarzu Komunalnym w Opolu .

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3