^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 01505 sierpnia 2018 roku Dobrzeń Wielki był świadkiem jednego z rajdów ,,Grand Prix Amatorów na Szosie – Rowerem przez Polskę’’. Około 80 kolarzy pokonało trasę 125 km lub krótszą 80 km po regionie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Start i meta były usytuowane przy Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim. W uznaniu za poniesiony wysiłek w ten upalny dzień uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale . okolicznościowe puchary i upominki rzeczowe. Główny organizator Pan Karol Koneczny podziękował Gospodarzom czyli Gminie Dobrzeń Wielki oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Opolskiego za dużą pomoc w organizacji opolskiej edycji ,, Rajdy dla frajdy’’

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3