^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
dzien glosnego czytaniaPierwszaki biorą udział w konkursie „Szkolne przygody Gangu Słodziaków.” Z tej okazji, w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego czytania zaprosiliśmy do naszej klasy panią Joannę Mazurek-Śmieję, która pięknie przeczytała nam fragment książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Przygody leśnych zwierząt tak nam się spodobały, że zapragnęliśmy przyjrzeć się z bliska, jak wyglądają leśni bracia Jeża Jerzyka, Sowy Zosi, Bobra Borysa, Zajęczycy Zuzi, Lisa Lucka czy Rysia Rysia. W tym celu, zaopatrzeni w ręcznie przygotowane lornetki, udaliśmy się do Izby Leśnej w Kup. Gdzie mogliśmy również posłuchać kolejnych fragmentów historii Gangu.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3