^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

44387206 110374009889604 5707436401608359936 nZ okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji, w naszej szkole odbył się „Szkolny Turniej Mediacji”, którego organizatorem jest pedagog szkolny – mediator Małgorzata Gosztyła wraz z Klubem Mediatorów Rówieśniczych, jaki działa w naszej szkole. Do turnieju przystąpiło siedem trzyosobowych drużyn, wśród których wyłoniliśmy:

I miejsce: drużyna z kl. I A LO w składzie:
Natalia Milczarska

Monika Polanowska
Wojciech Wołowiec
II miejsce: drużyna z kl. I B LO w składzie:
Małgorzata Pozniak

Marcin Bawołek
Jakub Synowski
III miejsce: drużyna z kl. 3 C PG w składzie:
Ismena Szulc

Mateusz Kołodziej
Łukasz Skoczylas

Za najlepszego MEDIATORA turnieju Komisja uznała: WOJCIECHA WOŁOWCA

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Uroczyste wręczenie nagród dla drużyny zwycięskiej będzie miało miejsce w grudniu, podczas Konferencji, która odbędzie się na WSZiA w Opolu, na której rozegrany zostanie Finał Międzyszkolny Turnieju Mediacji.
Dla pozostałych uczestników grup – tych nie wyróżnionych również, jest przewidziana niespodzianka – ale to w odpowiednim czasie.
Patronat nad Turniejem Mediacji objęło Stowarzyszenie Droga Do Celu.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3