^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
D78AF1D9 E614 4DA4 8B18 2351F17CE955Klasa 2b LO w Dobrzeniu Wielkim brała udział w wycieczce do najbardziej rozsławionego na świecie polskiego miasta. Wycieczka odbywała się w dniach 17-19.10.2018 r. Uczniowie pod opieką Pani Agnieszki Misiurskiej oraz Pani Anny Kani mieli okazję zgłębić swoją wiedzę historyczną w krakowskich muzeach. Zwiedziliśmy Fabrykę Emalia Oskara Schindlera, Żydowskie Muzeum Galicja oraz Podziemia Krakowskiego Rynku. Kolejnymi atrakcjami było zwiedzanie Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, a także liczne spacery po Krakowie w trakcie, których mogliśmy podziwiać piękną, zabytkową architekturę miasta. Pani Agnieszka i Pani Ania zorganizowały nam wyjście na wieczorny seans do kina przy rynku. Słoneczna pogoda pozwoliła w pełni wykorzystać czas oraz cieszyć się urokami pięknego Krakowa. Pomimo lekkiego zmęczenia, które towarzyszyło wszystkim w drodze powrotnej, radość ze wspólnie spędzonego czasu była dużo większa. Dziękujemy i prosimy o więcej.
Zuzanna Tutakowska

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3