^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
9 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W czasie uroczystości nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Rekord dla Niepodległej. Dokładnie o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy wspólnie cztery zwrotki hymnu państwowego razem z uczniami wielu szkół w kraju i zagranicą. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I LO i klas 7 PSP, oraz montaż słowno-muzyczny "Powróćmy jak za dawnych lat" o blaskach i cieniach II Rzeczpospolitej. Na koniec szkolny wolontariat przygotował biało-czerwony tort dla Niepodległej.
Zapraszamy do naszej galerii gdzie znajduje się fotoreportaż z imprezy.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3