^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
78BF70B9 475B 48C9 8368 A9DF2F15F69DSiedmiu uczniów naszego liceum i technikum wzięło wczoraj udział w wojewódzkim finale konkursu "Młodzież dla Rzeczpospolitej - konkurs wiedzy o Niepodległej" organizowanym przez Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego, Młodzieżową Radę Miasta Opola oraz Stowarzyszenie Europa Iuvenis. Po etapie szkolnym do finału wojewódzkiego dostali się: Maks Krystończyk z kl. II a LO, Julia Dzikowska z kl. II a LO, Kasia Nykiel z kl. I b LO, Marcin Bawołek z kl. I b LO, Janek Mataszewski z kl. III a LO, Łukasz Bartoszewicz z kl. III a LO, Michał Podeszwa z kl. II Technikum i Adrian Kokot z kl. II Technikum. Finał wojewódzki konkursu odbył się w sali Orła Białego w Urzędzie Marszałkowskim, gdzie nasza siódemka (bez Marcina Bawołka) wzięła udział w etapie pisemnym finału, a Julia Dzikowska i Michał Podeszwa dostali się do ścisłego finału - etapu ustnego i znaleźli się w gronie dziesięciu najlepszych uczestników oraz uzyskali tytuł laureata. Pozostali uczniowie uzyskali tytuł finalistów konkursu. Konkurs uświetniło spotkanie ze Stanisławem Jałowieckim - opolskim działaczem "Solidarności", I marszałkiem województwa opolskiego i byłym posłem do Parlamentu Europejskiego. Naszym uczniom w konkursie towarzyszyła pani Agnieszka Misiurska.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3