^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

20181130 082806W dniu dzisiejszym (30 listopada) dzieci klasy pierwszej obchodziły klasowe Andrzejki. Wróżyliśmy wspólną przyszłość na wiele sposobów. Dowiedzieliśmy się kto kim będzie w przyszłości, którym dzieciom pisany jest szybki ożenek oraz poznaliśmy imiona przyszłych sympatii. Radościom i zachwytom nie było końca, dzieci z niecierpliwością czekają już na kolejne zabawy. Przy okazji Andrzejek obchodziliśmy też urodziny Zosi, która poczęstowała nas pysznymi babeczkami zrobionymi przez mamę. Na ochłonięcie z emocji po udanej zabawie kolorowaliśmy andrzejkowe rysunki.
Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajduje się więcej zdjęć z tego wydarzenia.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3