^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
stypendium Prezesa RMWojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w dniu 28 listopada 2018 r. o godz. 10.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu.
W spotkaniu uczestniczyli Pan Tomasz Kostuś Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych oraz wyższych uczelni.
Dyplomy z rąk Pani Violetty Porowskiej Wicewojewody Opolskiego oraz Pana Michała Sieka – Opolskiego Kuratora Oświaty odebrało 94 wyróżnionych stypendystów – w tym dwoje uczniów naszego Zespołu Szkół:
• Wiktoria Szemainda uczennica 4 klasy technikum,
• Jan Ciepły uczeń II klasy liceum ogólnokształcącego.
Stypendia Prezesa Rady Ministrów to stypendia przyznawane przez Premiera. Otrzymują je uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, a warunkiem jego otrzymania są wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia w różnych dziedzinach wiedzy. Warto dodać, że Wiktoria otrzymała to prestiżowe stypendium po raz drugi.
Wiktorii i Jankowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3