^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
044ac97d c9d4 4adf 9940 feb14b71f799To już ostatnie zakupy nowości książkowych do biblioteki w tym roku kalendarzowym.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nabytkami.
Dla wielbicieli komiksu mamy „Antologię na stulecie odzyskania niepodległości”. Maturzyści mogą wypożyczyć nowe „Vademecum” z biologii, chemii i geografii. Są też testy i tematy maturalne z języka polskiego.
„Opowieści z niebezpiecznego królestwa” to pozycja dla wielbicieli Tolkiena. „Pozłacana rybka” Barbary Kosmowskiej to książka obok której nie można przejść obojętnie. Wśród nowości są książki: A. Stasiuka, S. Lema, W. Myśliwskiego, A. Libery, O. Tokarczuk, K. Grocholi, E.E. Schmitta i J. Dukają. Warto też sięgnąć po niewielką książeczkę, biografię Boba Dylana, laureata Literackiej Nagrody Nobla.
Zapraszamy do biblioteki, wskazane książki na Was czekają. Warto je wypożyczyć na świąteczny wypoczynkowy czas.
Bibliotekarki

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3