^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20181024 103632Temat CYBERPRZEMOCY wciąż aktualny w ZS w Dobrzeniu Wielkim.
W listopadzie wiele się u Nas w szkole działo i nie może umknąć spotkanie z naszym Dzielnicowym Markiem Godeckim, który tym razem omawiał z naszymi „pierwszaczkami” temat bezpieczeństwa w szkole i poza nią, jak również na ulicy - w ruchu drogowym.
Z uczniami klas 7 SP Pan Marek omówił problem związany z tematem Cyberprzemocy, bezpieczeństwa w sieci oraz na co dzień, w realnym świecie. Pojawił się również temat odpowiedzialności karnej nieletnich i konsekwencji jakie niesie za sobą nie przestrzeganie prawa przez młodych ludzi. Wspólna rozmowa i szereg pytań na które nasz Dzielnicowy udzielał odpowiedzi, były podsumowaniem bardzo ciekawego i owocnego w szereg informacji spotkania.
Pedagog Małgorzata Gosztyła

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3