^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 20190108 091652Gościliśmy przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Opolu, w zupełnie innej roli.
W dniu 08.01.2019r w Zespole Szkół odbyły się tematyczne spotkania z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Opolu, Panią Anetą Anioł. Uczniowie 3 klas gimnazjum mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat współczesnych zagrożeń związanych z zarażeniem się chorobami wirusowymi do których niewątpliwie należy AIDS.
Uczniowie klas licealnych wysłuchali prelekcji wraz z pokazem filmowym na temat współczesnych chorób przenoszonych drogą płciową. Mamy nadzieję, że to nie koniec spotkań edukacyjnych i liczymy na kolejne.
Liderzy Zdrowia w ZS w Dobrzeniu Wielkim.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3