^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła

img 213623.01.2019 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zaproszeni zostali dziadkowie pierwszoklasistów. Goście przybyli bardzo licznie, nie zabrakło także rodziców. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty recytatorskie i wokalne. Kilka dziewczynek zagrało kolędę "Cicha noc" na dzwonkach i trójkątach, a niespodziankę tę przygotowała p. G. Kampa. Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem "Sto lat" oraz wręczeniem laurek i drobnych upominków wykonanych przez wnuczęta. W dalszej części uroczystości goście zostali poczęstowani słodkimi wypiekami oraz kawą, przygotowaną przez rodziców pierwszoklasistów. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę z uśmiechem na twarzy, dziękując za miło spędzone chwile.

Zapraszamy do naszej galerii.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3