^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
ECC628BB 3DCA 4A54 9CCD EC50A8D51E40Uczniowie klasy I B Liceum: Małgosia Pozniak i Marcin Bawołek zostali zwycięzcami etapu wojewódzkiego konkursu "Praca organiczna 2.0", który odbył się we wtorek 5 marca MODN w Opolu. Organizatorem konkursu jest Fundacja Zakłady Kórnickie, a patronatem honorowym objął go Prezydent RP. Nasi licealiści tworząc zespół wspólnie rozwiązali test wiedzy o pracy organicznej, założycielach fundacji - rodzinie Zamoyskich oraz o Sejmie Dzielnicowym w Wielkopolsce (1918). Teraz czeka ich finał ogólnopolski w czerwcu w Poznianiu, gdzie zaprezentują swój projekt o charakterze organicznikowskim, który zrealizują w środowisku lokalnym. Zespołem opiekuje się pani Agnieszka Misiurska. Małgosi i Marcinowi gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!
dyplom

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3