^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
FGDnia 18 marca 2019, na orliku w Dobrzeniu Wielkim odbyły się mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców PG i PSP klasy VIII. Pierwsze miejsce i zarazem awans do półfinału powiatowego wywalczyli chłopcy naszego gimnazjum, wygrywając wszystkie swoje mecze, tracąc w nich tylko jednego gola przy 24 strzelonych w trzech meczach. Wyniki naszej drużyny: ZS Dobrzeń Wielki – PG Kup 5:1 (bramki Krystian, Szymon, Dawid, Sebastian), ZS DW – PG Chróścice 9:0 (Martin 2, Michał 2, Patryk, Krystian, Sebastian, Szymon, Dawid), ZS DW – PSP 10:0 (Szymon 2, Patryk 2, Igor 2, Martin, Sebastian, Dawid, Tomek). Skład zwycięskiej drużyny: Tomasz Filc, Michał Indyk, Martin Filipp, Szymon Polok, Dawid Walos, Patryk Palt, Sebastian Geiger, Igor Kocik, Krystian Jonczyk, Tomasz Borosz oraz opiekun drużyny mgr Jarosław Draguć. Gratulacje i powodzenia w następnym etapie rozgrywek.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3