^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
image1Mamy laureatki Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego.
Ten zaszczytny tytuł zdobyły Julia PRZYBYŁA i Anna URBAŃSKA z klasy 7b PSP nr 3 w Dobrzeniu Wielkim.
Poziom konkursu na wszystkich etapach jest bardzo wysoki. Uczniowie muszą na etapie szkolnym rozwiązać test gramatyczny, na etapie gminnym muszą napisać test gramatyczno-leksykalny, rozumienia tekstu czytanego i realioznawstwa. W finale muszą się zmierzyć ze słuchaniem ze zrozumieniem, testami gramatycznymi, ponadto sprawdzane są również umiejętności mówienia w języku niemieckim.
Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3