^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
IMG 2111W minionym tygodniu uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 3, w ramach przygotowań do obchodów Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej, wzięli udział w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Szkolne Multimedialne Centrum Dydaktyczno-Biblioteczne. Zadaniem uczestników było stworzenie ilustracji do dowolnej baśni Hansa Ch. Andersena. Jury w składzie: Mirosława Grabowska, Gabriela Kampa oraz Daria Libawska przyznało następujące nagrody:
I miejsce – Karolina Chmielniak za ilustrację do baśni „Stokrotka”;
II miejsce – Zofia Mojsiejewicz za ilustrację do baśni „Mała syrenka”;
III miejsce – Olivia Unruh i Julia Jankowska również za ilustrację do „Małej syrenki”

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3