^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
układ okresowyNasze obchody 150. rocznicy powstania układu okresowego ruszyła pełną parą! W zeszłym tygodniu w ciągu zaledwie 20 minut zapisało się 118 uczniów oraz nauczycieli. Każdy został przydzielony do odpowiedniego pierwiastka chemicznego.
W najbliższą środę 3 kwietnia od 8:30 ruszy SESJA FOTOGRAFICZNA! Odbędzie się w sali 210. Uczniowie będą wzywani podczas lekcji przez prowadzących akcję. Każdy z zapisanych uczestników stanie przed obiektywem profesjonalnego fotografa i zapozuje do zdjęcia :) Ćwiczcie piękne uśmiechy przed środą :)
Bardzo prosimy, aby osoby zapisane były tego dnia w szkole - w przypadku nieobecności będziemy zmuszeni wybrać osoby z listy rezerwowej.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3