^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
czyste rece14.05.2019 klasę pierszą SP odwiedzili goście: p. Beata Chmielniak- pielęgniarka epidemiologiczna ze Szpitala Wojewódzkiego w Opolu oraz p. Krzysztof Parobczy- przedstawiciel firmy Medilab. Wizyta miała służyć nauce prawidłowego dbania o czystość naszych rąk. Pan Żaba uczył dzieci rymowanki demonstrując jednocześnie ruchy, jakie powinniśmy wykonywać przy myciu dłoni. Następnie każde dziecko dostało płyn dezynfekujący na rączkę i mogło w praktyce wykorzystać słowa wierszyka, dezynfekując tym samym swoje dłonie. Po skończonym wcieraniu płynu, można było sprawdzić w specjalnym urządzeniu, pod światłem ultrafioletowym, czy aby na pewno dłonie były dobrze zdezynfekowane.
Każde dziecko otrzymało medal- naklejkę w nagrodę za prawidłowe mycie rąk oraz drobne prezenciki. Teraz pierwszaki już zawsze będą dbały o czystość swoich dłoni.
Zapraszamy do naszej galerii.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3