^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20190510 112716W ramach Młodzieżowych Igrzysk Szkół Wiejskich, 10 maja 2019r. w hali widowiskowo - sportowej w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbyły się finały wojewódzkie. Zakończyły one zmagania gimnazjalistek w piłce ręcznej. Nasze uczennice zostały MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO w roku szkolnym 2018/2019. Uczennice pokonały drużyny z PG w Tarnowie Opolskim (4:2) i PG w Świerczowie (5:1). Do tego sukcesu przyczyniły się: Anna Kokott, Klaudia Stępak, Natalia Śmiarowska, Viktoria Buchta, Sandra Rybicka, Mirosława Piotrowska, Martyna Markowska, Michaela Wysocka, Julia Wiśniewska, Rozali Juzak. Olimpia Błaszczyk.
Gratulujemy!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3