^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
Finał PKW ramach Młodzieżowych Igrzysk Szkół Wiejskich, 15 maja 2019r. w Dąbrowej odbyły się finały wojewódzkie w piłce koszykowej chłopców gimnazjum. Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo skuteczną, mądrą i ciekawą koszykówkę wygrywając finał, a tym samym zapewniając sobie tytuł Mistrzów Województwa Opolskiego. Wyniki rywalizacji: Izbicko – Dąbrowa 2:32, Dobrzeń Wielki – Chróścina 16:5, Izbicko – Chróścina 4:16, Dobrzeń Wielki – Dabrowa 22:17, Izbicko – Dobrzeń Wielki 22:19, Chróścina – Dabrowa17:14. Drugie miejsce przypadło Chróścinie, a trzecie miejsce zajęła Dąbrowa. Skład naszych złotych medalistów: Grzegorz Łata, Szymon Jędrzejczyk, Emil Kulig, Michał Pater, Michał Mohlek, Paweł Gryszczyk, Maksymilian Olszewski oraz opiekun Jarosław Draguć.
Gratulujemy!

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3