^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Z nami rozwiniesz skrzydła
20190521 12554321.05.2019 klasa I a udała się na wycieczkę klasową do "Zaczarowanego lasu" na jurze krakowsko-częstochowskiej. Na miejsce spotkań z niezwykłymi bohaterami zawiozły nas tramwaje konne. W samym środku lasu przywitał nas Czerwony Kapturek, jego Babcia oraz leśniczy. Na spotkanie z Babą Jagą zaprowadzili nas Jaś i Małgosia. Po drodze pełniej niespodzianek, pełnej nowych postaci z baśni, dzieci cieszyły się pięknymi widokami oraz świeżym powietrzem. Spotkanie z Babą Jagą było naprawdę straszne. Każdym mógł wejść do jej chaty i przekonać się na własnej skórze jak tam jest. Po tak emocjonującym spotkaniu ruszyliśmy dalej na leśną polanę, gdzie czekały na dzieci kiełbaski z ogniska. Chwila odpoczynku, złapanie tchu i ruszamy dalej do "Chaty za wsią ", gdzie odbyła się dyskoteka oraz zakupy pamiątek z wycieczki. Zmęczeni i zadowoleni, szczęśliwie wróciliśmy do domu.
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

szkola odkrywcow talentowszkola z klasalogo d malegobipszkolapromujacazdrowie wyszpszkolne kolo mediatorowprojekt
KZdRP 3